!Gang Live!

Každý volí svojí cestu

Oblečení

Vzhled pravého gangstera z gangu má být zastrašující a odlišný od ostatních lidí a gangů!(„Gang Look“). Děti a teenageři se oblékají podobně a to přitahuje členy gangu….a děti jsou v tu chvíli v nebezpečí (např. teenageři chtějí být v sty a vezmou si červený šátek např……….potulují se pohodlně venku a náhle je zahlédne parta BLOODs (červený gang) a řekne si hele ten smrad má naší barvu…kurwa sejmi toho blbečka…….)…často se stávalo že bylo zabito mnoho dětí….podobnými gangy jako Bloods,Crips atd jen kvuli tomu že měli stejné nebo podobné oblečení nebo styl s nějakým gangem.Gang má vybranou určitou barvu ve které členové trvale chodí (nejvíce to jsou šátky prtž. Každý nemůže mít stále stejné věci)…..a tím se vyznačuje gang…členové mají stejné barvy a tak je to něco jako identifikace…..proto je nutné aby mladí ýrustkové nenosily podobná nebo dokonce i stejná oblečení či šátky! (tam kde nejsou gangy je jisté že toto mít mužou)……

 

DNEŠNÍ GANG STYL:

Barva je gangová a kdyžtak barvy jako bílé a černé

HLAVA:

- žádné nebo krátké vlasy nebo udělané do gangzta stylů a to třeba známé dredy,pruhy,afro a další…….

-pokrývky hlavy:šátky svázané do různých stylů,čelenky, kšiltovky (placatý kšilt)..dané do různých stylů…(do zadu nebo do zadu-nakřivo to mívají většinou gangsteři kteří mají v gangu větší postavení)…, plno gangsterů také nosí spandex….(to je to co nosí například 50 cent pod čepicí…..), kapuce, různé čepice (kulich,klobouk atd)

 

TRUP:

-(oblečení trupu se nezastrkuje) dlouhá trika, košile (zapnutá nebo rozepnutá do různých stylů), mikiny s kapucí, tílka, nátělníky, dresy,sportovní teplákové bundy  nebo vlastní styly např. triko a na tom košile nebo tílko atd…..

(různé doplňky a tetování)

 

NOHY:

-dlouhé,volné kalhoty nosící se přes jazyk bot, kraťasy pod kolena , bílé podkolenky nebo obyčejné ponožky,

 

BOTY:

-nějaké volnější (ve kterých se dobře běhá,jsou volnější a pevné),kecky, mexické gangy si potrpí na sandály ( k tomu dlouhé bílé podkolenky)…..

 

-gang styl si můžete představit jako u dnešních gangzta rapírů…(50 Cent,The Game a další)

Šátky-některé styly vázání

buff_vazat.gif

Durag (Spandex)

DuragBlanc.jpg

Kalhoty2

untitled.bmp

1  
2  
 
Gangbanging fo life